top of page
pink-multi-color-sweet-candy-valentines-

מחברת מאפשרת 
עוצרת. נושמת. רושמת

אחת לחודש יתחדש התוכן.
התכנים יכללו פודקאסטים מעניינים
שירים שכיף לשמוע
פוסטים מלאי השראה
ועוד...
ותזכרי שהצבעים האמיתיים שבך יפים כמו הקשת
תהני :)

מחברת מאפשרת
 

כאן אפשר לכתוב הכל. 

אבל ממש הכל. 

אפשר לכתוב רצונות וחלומות והודיה. 

ואפשר גם לכתוב כאן כעס וכאב וקושי.

ואין כאן פילטרים או מציאות שצריכה להיצבע בוורוד.

ולפעמים גם אין כאן יופי או הרמוניה. 

יש כאן שורות שסופגות את האמת

בדיוק כפי שהיא. 

והשורות האלו מאפשרות לך לכתוב

את כל שעל ליבך.

ואם זה מפחיד אותך, תדעי שתמיד תוכלי לכתוב

את הכל ואח"כ לקרוע את הדף ולזרוק לפח. 

כי אפשר גם את זה לעשות.

כי המחברת מאפשרת.

מאפשרת לך

להיות כאן בכל הצבעים שלך

באמת שלך

בך.

מה במחברת :
 

♦ בכל עמוד מופיע עיגול צבעוני שם תוכלי להוסיף מילה/ מדבקה / רגש/ זכרון או כל דבר שהיית רוצה לתת לו מקום משלו. 

 

3 דפי כתיבה אינטואיטיבית מובנים הכוללים שאלות וקלפי עבודה.  

 

♦ דף המאפשר לך לעצור ולבדוק " עם מה יצאת מהמסע שלך עם המחברת ".

 

מדבקות צבעוניות המאפשרות לך לעצב את המחברת בדרך שלך.

 

ברקוד הפתעה!  בסוף המחברת מופיע ברקוד הפתעה. הברקוד מוביל אותך לעמוד מלא עניין והשראה בו אחת לחודש יתחדש התוכן. התכנים יכללו פודקאסטים מעניינים/ שירים שכיף לשמוע/ פוסטים מלאי השראה ועוד...

 

וגם... המון לב ואהבה

שאלות נפוצות 

 • מה המטרה של הקלפים?
  לעזור לנו כמטפלות להרחיב את השיח לתהליך של זיהוי הרגשות המסתתרים מאחורי הרעב הרגשי וליצור שיח לא שיפוטי המאפשר דיוק, חמלה והכלה. כשנותנים מקום לרגש, מאפשרים לו להיות נוכח, מתקפים אותו ועובדים איתו אז אפשר לחזור להיות קשובים לגוף ולתת לאוכל את המקום הטבעי לו. זה לא קורה ברגע, אין פתרון קסם זה תהליך, עבודה רגשית הן למטופלות והן לנו כמטפלות.
 • מה מכילה הערכה הדיגיטלית?
  הערכה מכילה 96 קלפים טיפוליים לאכילה רגשית המחולקים ל 3 סוגים: 32 קלפי תמונות 32 קלפי רגש 32 משפטים לחשיפת אוטומטיים, רגשות והתניות לאכילה הקלפים עצמם זהים לקלפים המודפסים. בשונה מהקלפים המודפסים, בערכה הדיגיטלית מופיע על גב הקלף הגדרת הקלף - רגש תמונה או משפט כך שניתן לעבוד עם הקלפים באופן סמוי או גלוי.
 • מדוע כדאי לי לעבוד עם קלפים בטיפול
  1. הקלף מאפשר הרחבה של נקודת המבט. 2. הקלפים מאפשרים דיאלוג ושיתוף. 3. בעזרת הקלפים ניתן לבדוק יחד עם המטופלים את עולם הערכים והאמונות שלהם. 4. הקלף משמש מעין מראה שבאמצעותה יכולים המטופלים להתבונן בעצמם ולראות את האתגרים בדרך חדשה. 5. המטפורה מקרבת אל המציאות הפנימית ומצד שני מאפשרת התנתקות מסוימת והתבוננות ממרחק ללא איום.
 • דוגמאות לעבודה עם הקלפים ( ניתן לעבוד קבוצתי ו/או אישי):
  עצרי, קחי 3 נשימות עמוקות, אפשרי לעצמך להיות נוכחת ברגע. בחרי קלף היכרות: 1. לבחור קלף גלוי שמייצג מי אני 2. לבחור קלף שדרכו אני יכולה לספר על הישג שאני גאה בו 3. לבחור קלף שמתאר מה המטרה שלי בתהליך 4. לבחור קלף דרכו אני יכולה לספר משהו שחברי הקבוצה לא יודעים עליי 5. בחרי קלף שמייצג את החוזקות שלך במפגשים מתקדמים: 1. בחרי קלף שמתאר איך את מרגישה עכשיו, עם איזה רגש נכנסת לפגישה 2. בחרי קלף שמתאר עם איזה רגש את יוצאת מהפגישה 3. בחרי קלף שמייצג עבורך איך את מתנהגת כשאת בשליטה וכשאת בחוסר שליטה 4. בחרי קלף שמתאר מה זה אוכל עבורך 5. בחרי קלף שדרכו תוכלי לספר לי, עם מה את יוצאת היום מהפגישה שלנו 6. בחרי שלושה קלפים המייצגים את התהליך מבחינתך עבר הווה עתיד: איפה היית, איפה את היום, לאן את שואפת להגיע. הודיה: 1. בחרי קלף שדרכו תוכלי לספר: 2. על מה את מודה 3. מה משמעותי עבורך 4. מה משמח אותך 5. מה מחזק אותך ​ ​ זכרי 🌷האמת היא בעיניי המתבונןאין נכון ולא נכוןבעל הקלף הוא בעל הידע. מומלץ לאפשר זמן להתבוננות בקלף ניתן להחליף קלף במידה והמטופלת מבקשת. דוגמאות ורעיונות נוספים לעבודה עם הקלפים ניתן למצוא תחת קטגוריה " ייעוץ מקצועי" באתר. ניתן לבחור יותר מקלף אחד במידה והמטופלת מעוניינת ממליצות למטופלות לצלם את הקלף שבחרה כדי שתוכל לחזור אליו במהלך השבוע ניתן לעבוד עם קלפי התמונה, קלפי הרגש וקלפי הציטוט- כל אחד בנפרד או בשילוב של שלושתם דוגמאות נוספות לעבודה עם הקלפים ניתן למצוא ברובריקת " מידע מקצועי " באתר
watercolor-rainbow-border-painted-rainbo

בואו נדבר

מורן 058-4095439 / שרון 052-2996239

תודה על פנייתכם - אנו נחזור בהקדם

© 2020 by bocheret be. Proudly created with RMD

bottom of page